48. schůze, 346. hlasování, 21. října 2005, 12:27
N.z. o evidenci psů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 101 | Je třeba: 51
A Ano: 71 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 93 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 František Koníček
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- M Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- 0 Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- Z Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- A František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3)
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- M Ivo Vykydal
- A Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 0 | 8 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 1 | 12 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 0 | 12 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 14 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 4 | 93 | 26 | 6 |