48. schůze, 347. hlasování, 21. října 2005, 12:50
Novela z. vztah mezi odbor. organiz. a zaměstnav
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 101 | Je třeba: 51
A Ano: 36 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 94 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 František Koníček
- N Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 7)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- M Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- 0 Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 14M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- N František Beneš
- 0 Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- 0 Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 7 | 5 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 7 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 2 | 10 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 4 | 14 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 7 | 10 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 3 | 16 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 48 | 94 | 17 | 5 |