48. schůze, 348. hlasování, 21. října 2005, 13:18
Novela z. o ozbrojených silách České republiky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 15 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 75 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 František Koníček
- Z Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- M Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- N Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 60 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- 0 Miloš Máša
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- N František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9)
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 17)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
- Z Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 8 | 3 | 11 | 1 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 3 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 6 | 15 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 5 | 7 | 9 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 2 | 5 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 3 | 17 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 2 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 15 | 48 | 75 | 57 | 5 |