48. schůze, 364. hlasování, 25. října 2005, 17:32
Novela z. o orgánech státní správy ČR v oblasti
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 85 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 60 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A František Koníček
- A Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Josef Švarcbek
- 0 Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- 0 František Beneš
- N Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- M Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- M Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 0 | 4 | 7 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 6 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 1 | 12 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 0 | 6 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 9 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 85 | 1 | 60 | 41 | 13 |