49. schůze, 30. hlasování, 1. listopadu 2005, 14:06
Novela zákona o daních z příjmů - EU orů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 48 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- N František Koníček
- N Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- M Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- N Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- M Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Marek Benda
- 0 František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- M Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- M Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- Z František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- M Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- M Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- M Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- M Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- M Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- M Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- M Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 6 | 1 | 7 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 1 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 5 | 3 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 9 | 1 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 1 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 48 | 67 | 20 | 45 | 20 |