30. schůze, 291. hlasování, 20. dubna 1995, 16:42
Zák. o státní statistické službě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 63 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 61 | Z Zdržel se: 59 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- Z Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- X Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- Z Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- A František Kozel
- Z Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- Z Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- Z Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- Z Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 12)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 11)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- Z František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- Z Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 4 | 6 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 1 | 7 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 1 | 4 | 7 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 1 | 7 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 2 | 10 | 8 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 1 | 6 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 4 | 13 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 13 | 3 | 8 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 63 | 17 | 61 | 59 | 0 |