51. schůze, 692. hlasování, 7. prosince 2005, 11:27
Vl.n.z. o změně v souvis. se sjednoc. dozoru nad
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 42 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 66 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- N Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N František Koníček
- N Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- N Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- M Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- M Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 10Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- A Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Pavel Severa
- M Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- A Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 8 | 1 | 8 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 8 | 3 | 10 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 10 | 0 | 6 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 1 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 73 | 11 | 66 | 8 |