30. schůze, 340. hlasování, 20. dubna 1995, 19:35
Zákon o spořitelních a úvěrních družstev
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 92 | Je třeba: 47
A Ano: 15 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 108 | Z Zdržel se: 77 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 14)
- 0 Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- X Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- X Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 11)
- X Marek Benda
- X Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- X Jan Černý
- X Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- X Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- X Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 11)
- X Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- X René Hába
- 0 Jiří Haringer
- X Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 7)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- X Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- X Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- 0 Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- A František Brožík
- X Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 26Z Zdržel se: 11)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- X Jiří Karas
- X Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- X Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (0 Nepřihlášen: 25Z Zdržel se: 10)
- 0 Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- X Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 0 | 8 | 14 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 0 | 11 | 11 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 5 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 0 | 8 | 11 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 0 | 16 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 0 | 9 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 4 | 0 | 26 | 11 | 0 |
Severomoravský | 35 | 0 | 0 | 25 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 15 | 0 | 108 | 77 | 0 |