51. schůze, 821. hlasování, 13. prosince 2005, 14:41
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 44 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 102 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- A Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 14)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- Z Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- Z Marek Benda
- Z František Beneš
- N Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- Z Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z František Koníček
- 0 Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- N Josef Poláček
- 0 Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 2 | 7 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 3 | 3 | 14 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 5 | 4 | 12 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 1 | 7 | 0 |
Středočeský | 23 | 6 | 3 | 3 | 11 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 3 | 7 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 44 | 20 | 34 | 102 | 0 |