51. schůze, 924. hlasování, 16. prosince 2005, 10:16
Návrh zákona o registrovaném partnerství
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 57 | N Ne: 72 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- 0 Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- N František Koníček
- M Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- N Josef Poláček
- 0 Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- N František Beneš
- 0 Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- Z František Pelc
- N Jitka Vojtilová
- 0 Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- 0 Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- N Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- A Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- N Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 10 | 3 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 5 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 11 | 4 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 3 | 2 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 9 | 4 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 72 | 38 | 22 | 11 |