51. schůze, 1307. hlasování, 21. prosince 2005, 12:03
Vl. návrh zákona o veřejných zakázkách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 55 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 75 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- A Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- N František Beneš
- N Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- N Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 František Koníček
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 8)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 4 | 12 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 4 | 11 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 8 | 11 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 7 | 7 | 7 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 8 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 52 | 75 | 18 | 0 |