29. schůze, 48. hlasování, 15. března 1995, 14:29
Nov.zák. o úpravě maj.vztahů řehol. řádů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 21 | N Ne: 44 | 0 Nepřihlášen: 61 | Z Zdržel se: 74 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- Z Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- 0 Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- Z Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- Z Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 8)
- Z Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- Z Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- Z Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- Z Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10)
- 0 Vlastimil Doubrava
- N Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- Z Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- N František Kozel
- Z Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- Z Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- Z František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 17)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- N Jan Jegla
- X Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 14)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- Z František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- Z Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 6 | 7 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 2 | 9 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 5 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 5 | 9 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 7 | 7 | 10 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 5 | 4 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 5 | 9 | 10 | 17 | 0 |
Severomoravský | 35 | 3 | 8 | 10 | 14 | 0 |
Celkem | 200 | 21 | 44 | 61 | 74 | 0 |