29. schůze, 56. hlasování, 15. března 1995, 16:22
Návrh org.v.PS na vyj. upuštění od zásad zák.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 93 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 51 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 18N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- A Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- X Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- Z René Hába
- N Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- X Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- Z František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- Z Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- Z František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 18 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 3 | 2 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 2 | 8 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 2 | 7 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 1 | 3 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 4 | 4 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 16 | 3 | 9 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 93 | 18 | 38 | 51 | 0 |