29. schůze, 60. hlasování, 15. března 1995, 16:27
Náv. org.v.PS na vyj. zkrácení zák. lhůty
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 64 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 54 | Z Zdržel se: 56 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- X Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- N Jan Decker
- Z Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- Z Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- Z Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- Z Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- Z Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- Z Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 10)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- Z Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- Z Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- Z Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- Z Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- Z František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 12)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- N Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- Z Eva Nováková
- Z Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9)
- N Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- N František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- Z Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 7 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 4 | 5 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 1 | 11 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 2 | 9 | 10 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 2 | 5 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 10 | 6 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 14 | 5 | 7 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 64 | 26 | 54 | 56 | 0 |