53. schůze, 119. hlasování, 27. ledna 2006, 09:46
Novela zákona o obcích (obecní zřízení)
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 13 | N Ne: 100 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- N Lenka Mazuchová
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- N Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- N Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- N František Beneš
- Z Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- M Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Tomáš Kádner
- 0 Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Andrej Grega
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- N Pavol Kubuš
- M Petr Lachnit
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- M Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- N Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jitka Gruntová
- M Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- M Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (N Ne: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- N Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 12 | 3 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 0 | 7 | 2 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 3 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 13 | 7 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 0 | 8 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 10 | 2 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 13 | 100 | 30 | 42 | 15 |