53. schůze, 134. hlasování, 27. ledna 2006, 10:01
Novela zákona o obcích (obecní zřízení)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 87 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- Z Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- M Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 5)
- A Andrej Grega
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- N Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- M Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- M Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jitka Gruntová
- M Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- M Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- N Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 4 | 6 | 2 |
Jihočeský | 12 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 1 | 7 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 2 | 4 | 10 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 2 | 5 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 3 | 11 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 87 | 8 | 33 | 57 | 15 |