53. schůze, 135. hlasování, 27. ledna 2006, 10:02
Novela zákona o obcích (obecní zřízení)
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 56 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 86 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- Z Lenka Mazuchová
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- M Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- N Andrej Grega
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- M Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- M Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Jitka Gruntová
- M Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- M Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 2 | 5 | 9 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 3 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 1 | 6 | 12 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 0 | 3 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 2 | 3 | 14 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 1 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 56 | 12 | 31 | 86 | 15 |