29. schůze, 69. hlasování, 16. března 1995, 16:19
Zpráva o kontrole činnosti BIS ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 110 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 43 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- Z Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- Z Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- Z Tomáš Svoboda
- Z Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- Z Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- Z Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- Z Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- N Eva Nováková
- Z Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 24N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- Z Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 4 | 3 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 3 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 16 | 1 | 4 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 1 | 4 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 22 | 3 | 4 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 24 | 1 | 3 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 110 | 17 | 30 | 43 | 0 |