29. schůze, 72. hlasování, 16. března 1995, 16:23
Zpráva o kontrole činnosti BIS ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 126 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 42 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 190 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- Z Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- Z Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- Z Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- Z Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- Z Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 27N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- Z Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 200 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- Z Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 19 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 1 | 5 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 17 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 27 | 1 | 3 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 20 | 0 | 2 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 126 | 7 | 25 | 42 | 0 |