29. schůze, 77. hlasování, 16. března 1995, 16:31
Zpráva o kontrole činnosti BIS ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 37 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 23 | Z Zdržel se: 84 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- Z Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- Z Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- Z Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- Z Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- Z Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- Z Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Marek Benda
- Z Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- Z Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- Z Václav Frank
- N Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- Z Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- Z Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- N Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- Z Josef Hájek
- Z Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- X Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- Z Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- Z Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- A Petr Brodský
- Z František Brožík
- N Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 19)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- Z Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- Z Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- N Eva Nováková
- Z Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 19)
- N Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- N František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- Z Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- Z Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 5 | 1 | 12 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 6 | 4 | 10 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 10 | 5 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 10 | 3 | 9 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 1 | 3 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 12 | 2 | 19 | 0 |
Severomoravský | 35 | 6 | 8 | 2 | 19 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 56 | 23 | 84 | 0 |