29. schůze, 78. hlasování, 16. března 1995, 16:32
Zpráva o kontrole činnosti BIS ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 119 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 40 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- Z Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- Z Radim Špaček
- Z Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- Z Ladislav Body
- X Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Stanislava Bumbová
- Z Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- X Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- N Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- Z Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- Z Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- Z Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- Z František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- Z Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- Z Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 24N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 15 | 4 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 10 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 6 | 2 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 24 | 1 | 2 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 119 | 21 | 20 | 40 | 0 |