53. schůze, 304. hlasování, 2. února 2006, 09:13
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 73 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 70 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Marek Benda
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- 0 Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- M Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- M Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 2 | 7 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 7 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 5 | 12 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 4 | 5 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 2 | 10 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 26 | 70 | 20 | 11 |