53. schůze, 308. hlasování, 2. února 2006, 09:44
Novela z. o ochraně hospodářské soutěže
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 31 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 62 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- N Lenka Mazuchová
- N Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 3)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- Z František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- N Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- N Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- M Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- M Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 7 | 6 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 4 | 9 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 3 | 5 | 10 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 6 | 9 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 31 | 57 | 62 | 39 | 11 |