53. schůze, 392. hlasování, 7. února 2006, 17:35
Novela z. Ústava České republiky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 45 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 71 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 67 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 8)
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- M Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 František Beneš
- M Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- Z Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- 0 Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- M Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- M Pavel Severa
- M Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milan Bičík
- M Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- M Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 0 | 11 | 8 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 1 | 5 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 0 | 10 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 1 | 6 | 10 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 4 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 2 | 6 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 9 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 5 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 45 | 3 | 71 | 67 | 14 |