53. schůze, 406. hlasování, 8. února 2006, 09:24
Novela z. o právu autorském - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 39 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 117 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 18)
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- Z Lenka Mazuchová
- Z Dagmar Mocová
- Z Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4Z Zdržel se: 8)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12M Omluven: 3)
- A Marek Benda
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13M Omluven: 1)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- M Pavel Severa
- M Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- M Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13M Omluven: 3)
- M Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 0 | 3 | 18 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 1 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 3 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 1 | 4 | 12 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 0 | 3 | 13 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 1 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 3 | 13 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 2 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 39 | 7 | 27 | 117 | 10 |