53. schůze, 603. hlasování, 8. února 2006, 15:09
Novela z. o ochraně spotřebitele - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 97 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 58 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrej Grega
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- M Pavel Severa
- M Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- M Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 1 | 5 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 2 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 2 | 1 | 9 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 18 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 6 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 97 | 6 | 31 | 58 | 8 |