53. schůze, 700. hlasování, 9. února 2006, 13:02
Náv.na volbu čl.Správní rady VZP
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 91 | Je třeba: 46
A Ano: 33 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 90 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 8)
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- 0 Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- 0 Lenka Mazuchová
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 František Beneš
- M Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- M Pavel Severa
- M Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- M Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- M Michal Hašek
- M Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- M Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 0 | 12 | 8 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 7 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 2 | 6 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 8 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 1 | 12 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 0 | 6 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 1 | 11 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 6 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 33 | 9 | 90 | 49 | 19 |