54. schůze, 102. hlasování, 10. března 2006, 09:22
V. n. z. dluhopisový program r.2006
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 85 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- N Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- M Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- N Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 5 | 4 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 5 | 7 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 1 | 6 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 5 | 4 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 85 | 32 | 37 | 39 | 7 |