54. schůze, 180. hlasování, 15. března 2006, 10:20
Novela z. o rozpočtovém určení daní
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 86 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 72 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- Z Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- A Andrej Grega
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- N Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- Z Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- M Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 0 | 2 | 11 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 1 | 6 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 2 | 1 | 10 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 3 | 4 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 86 | 14 | 20 | 72 | 8 |