54. schůze, 182. hlasování, 15. března 2006, 10:23
Novela z. o rozpočtovém určení daní
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 85 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- A Andrej Grega
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- M Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 1 | 2 | 10 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 1 | 8 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 3 | 3 | 6 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 5 | 7 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 85 | 21 | 36 | 50 | 8 |