28. schůze, 23. hlasování, 7. února 1995, 14:50
Návrh org.v. na zkrác. zák.lhůty zákonů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 88 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 35 | Z Zdržel se: 68 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- X Jan Decker
- 0 Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- X Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- Z Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- Z Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- Z Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- A Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- 0 Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- Z Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- Z Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- A Jan Stráský
- Z Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- Z František Brožík
- N Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- Z Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 14)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- N Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- X Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- X Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13)
- N Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- Z František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- X Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 5 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 1 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 1 | 6 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 0 | 3 | 9 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 4 | 8 | 14 | 0 |
Severomoravský | 35 | 17 | 2 | 3 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 9 | 35 | 68 | 0 |