54. schůze, 336. hlasování, 15. března 2006, 19:20
Novela z. o veřejných dražbách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 16 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 65 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 64 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10)
- Z Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- N Lenka Mazuchová
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- 0 Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- 0 Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9)
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- N Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- M Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 4 | 7 | 10 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 4 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 2 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 3 | 13 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 1 | 6 | 7 | 9 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 4 | 3 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 5 | 9 | 7 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 1 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 16 | 47 | 65 | 64 | 8 |