54. schůze, 356. hlasování, 16. března 2006, 12:24
Novela obchodního zákoníku
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 97 | Je třeba: 49
A Ano: 66 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 94 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- A Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- M Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- 0 Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Marek Benda
- 0 František Beneš
- 0 Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- M Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Andrej Grega
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 1 | 11 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 7 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 1 | 13 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 1 | 11 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 14 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 66 | 4 | 94 | 27 | 9 |