54. schůze, 383. hlasování, 17. března 2006, 10:04
Novela zákona o odpadech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 87 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 64 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- Z Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 180 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- M Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Andrej Grega
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- M Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- M Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 0 | 3 | 8 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 18 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 0 | 8 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 3 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 87 | 1 | 32 | 64 | 16 |