28. schůze, 33. hlasování, 7. února 1995, 16:11
Novela zákona o soudních poplatcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 112 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 66 | Z Zdržel se: 21 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 12)
- 0 Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- Z Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- Z Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- Z Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- Z Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 200 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- Z Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 250 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 12 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 1 | 10 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 0 | 9 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 14 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 20 | 0 | 14 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 25 | 0 | 8 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 112 | 1 | 66 | 21 | 0 |