28. schůze, 45. hlasování, 8. února 1995, 10:04
Vl.náv.zák. o tech. podm. provozu sil.vozidel
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 45 | N Ne: 99 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 22 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- Z Ladislav Body
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Budinský
- Z Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- N Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- X Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- N František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 180 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- N Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 170 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 11 | 6 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 12 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 13 | 4 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 15 | 5 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 9 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 18 | 6 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 9 | 17 | 4 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 45 | 99 | 34 | 22 | 0 |