55. schůze, 230. hlasování, 26. dubna 2006, 11:12
Vl. n. z. o činnosti institucí zaměst. penzijníh
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 65 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- 0 Lenka Mazuchová
- N Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- M Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- M Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- M Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrej Grega
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- N Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- N Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- N Silva Černohorská
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 6 | 2 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 5 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 4 | 8 | 7 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 8 | 4 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 8 | 4 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 60 | 38 | 31 | 6 |