28. schůze, 69. hlasování, 8. února 1995, 11:02
Nov.zák. o služebních poměrech vojáků
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 88 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 78 | Z Zdržel se: 15 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 11)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- Z Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- Z Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 40 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- Z Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 2 | 10 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 2 | 8 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 7 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 2 | 11 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 2 | 10 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 9 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 18 | 4 | 16 | 3 | 0 |
Severomoravský | 35 | 17 | 3 | 11 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 19 | 78 | 15 | 0 |