28. schůze, 84. hlasování, 8. února 1995, 14:51
Návrh na volbu člena Rady ČTK
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 69 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 67 | Z Zdržel se: 34 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- N Jan Decker
- 0 Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- Z Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- Z Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- N Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- X René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- Z Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 6)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- Z Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 3 | 10 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 3 | 8 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 5 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 2 | 9 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 4 | 7 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 5 | 17 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 15 | 6 | 7 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 69 | 30 | 67 | 34 | 0 |