26. schůze, 1. hlasování, 15. prosince 1994, 09:40
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 58 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 51 | Z Zdržel se: 25 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bachna
- Z Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- Z Pavel Severa
- N Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 130 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- X František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 9 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 4 | 6 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 6 | 10 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 10 | 7 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 5 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 13 | 12 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 10 | 15 | 6 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 66 | 51 | 25 | 0 |