25. schůze, 66. hlasování, 7. prosince 1994, 16:38
Vl.návrh novely zák. o dani z přidané hodnoty
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 71 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 36 | Z Zdržel se: 36 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- Z Jan Decker
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- Z Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- Z Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- Z Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- Z Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- Z Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- A František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- Z Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 9 | 4 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 6 | 5 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 7 | 6 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 8 | 4 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 3 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 10 | 7 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 16 | 11 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 57 | 36 | 36 | 0 |