25. schůze, 120. hlasování, 8. prosince 1994, 18:06
Vl. návrh novely zák. o daních z příjmů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 55 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 31 | Z Zdržel se: 50 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 13Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- Z Jan Decker
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- Z Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- Z René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- Z Josef Ježek
- Z Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- Z František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- Z Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 14)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- Z Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- Z Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- Z Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- Z Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 13 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 6 | 4 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 6 | 3 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 8 | 6 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 6 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 10 | 9 | 14 | 0 |
Severomoravský | 35 | 11 | 11 | 3 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 64 | 31 | 50 | 0 |