25. schůze, 138. hlasování, 8. prosince 1994, 18:22
Vl. návrh novely zák. o daních z příjmů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 53 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 31 | Z Zdržel se: 54 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 12Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bachna
- Z Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- Z Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- Z Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- Z Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- Z Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- Z František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- Z Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- Z Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- N František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- Z Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 150 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- N Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- Z Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- Z Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 12 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 8 | 5 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 3 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 4 | 3 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 7 | 6 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 4 | 3 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 15 | 8 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 10 | 10 | 3 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 53 | 62 | 31 | 54 | 0 |