25. schůze, 182. hlasování, 13. prosince 1994, 15:21
Odpovědi členů vlády na interpelace posl.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 91 | Je třeba: 46
A Ano: 44 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 109 | Z Zdržel se: 14 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- X Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 9)
- N Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- X Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 5)
- A Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 5 | 11 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 5 | 14 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 9 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 2 | 16 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 4 | 12 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 2 | 11 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 6 | 19 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 10 | 7 | 17 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 44 | 33 | 109 | 14 | 0 |