25. schůze, 216. hlasování, 13. prosince 1994, 17:50
Odpovědi členů vlády na interpelace posl.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 55 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 82 | Z Zdržel se: 25 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- 0 Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 11)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- Z Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- Z Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 4 | 9 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 4 | 11 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 4 | 11 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 4 | 12 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 2 | 8 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 8 | 15 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 11 | 9 | 11 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 38 | 82 | 25 | 0 |