25. schůze, 217. hlasování, 13. prosince 1994, 17:55
Odpovědi členů vlády na interpelace posl.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 37 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 83 | Z Zdržel se: 32 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- 0 Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- Z Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 10)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- Z Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 7 | 9 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 4 | 11 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 7 | 11 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 5 | 12 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 3 | 8 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 6 | 9 | 16 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 11 | 11 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 48 | 83 | 32 | 0 |