25. schůze, 241. hlasování, 13. prosince 1994, 18:56
Odpovědi členů vlády na interpelace posl.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 82 | Je třeba: 42
A Ano: 37 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 118 | Z Zdržel se: 19 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- N Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- 0 Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- Z Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 5)
- Z Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- Z Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 5 | 12 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 3 | 14 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 2 | 8 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 2 | 15 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 2 | 13 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 2 | 12 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 10 | 7 | 22 | 2 | 0 |
Severomoravský | 35 | 5 | 3 | 22 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 26 | 118 | 19 | 0 |