25. schůze, 388. hlasování, 15. prosince 1994, 10:53
Vl.návrh novely občanského zákoníku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 43 | N Ne: 69 | 0 Nepřihlášen: 41 | Z Zdržel se: 47 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bachna
- Z Eduard Bureš
- N Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- Z Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- Z Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- N Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- Z Jiří Haringer
- A Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- N Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- Z Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- Z František Brožík
- Z Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 12)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13)
- N Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- Z František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- Z Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- Z František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 7 | 1 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 11 | 7 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 6 | 6 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 8 | 8 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 5 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 5 | 12 | 12 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 5 | 14 | 3 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 43 | 69 | 41 | 47 | 0 |