24. schůze, 90. hlasování, 2. listopadu 1994, 11:25
Vl. návrh zákona o podmínkách podnikání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 33 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 61 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- N Ivan Mašek
- Z Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- Z Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Marek Benda
- X Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Stanislava Bumbová
- Z Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- Z Karel Mach
- Z Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- N René Hába
- Z Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- Z Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- X Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- X Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- Z Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- Z František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- Z Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 15)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- N Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- Z Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- Z Josef Křížek
- Z Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 13 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 5 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 2 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 9 | 4 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 13 | 2 | 9 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 8 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 7 | 13 | 6 | 15 | 0 |
Severomoravský | 35 | 6 | 15 | 3 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 33 | 81 | 25 | 61 | 0 |