24. schůze, 108. hlasování, 2. listopadu 1994, 16:30
Návrh na volbu člena Rady ČR pro rozhl.a TV
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 105 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 56 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- Z Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- Z Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- Z Marek Benda
- Z Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- Z Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- Z Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- A Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- Z František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- X Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- Z Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- Z Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- Z Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 230 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 10)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- A Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- Z František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- X Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 2 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 0 | 6 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 0 | 7 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 0 | 3 | 10 | 0 |
Západočeský | 17 | 10 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 0 | 8 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 22 | 1 | 4 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 105 | 1 | 38 | 56 | 0 |